Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Dąbrowie

Szkoła Podstawowa - Klasa VIII

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język polski pol Marlena Walczak
08:55 - 09:40 Język polski pol Marlena Walczak
09:50 - 10:35 Matematyka mat Marek Ściślewski
10:55 - 11:40 Fizyka mat Maria Ściślewska
11:50 - 12:35 Język angielski ang Beata Mączewska
12:45 - 13:30 Chemia mat Maria Ściślewska
13:40 - 14:25 Wychowanie fizyczne sg Wojciech Rejner

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Biologia pol Agnieszka Ossowska
08:55 - 09:40 Język niemiecki ang Joanna Krysiak
09:50 - 10:35 Język polski pol Marlena Walczak
10:55 - 11:40 Informatyka inf Wojciech Rejner
11:50 - 12:35 Wychowanie fizyczne sg Wojciech Rejner
12:45 - 13:30 Matematyka mat Marek Ściślewski
13:40 - 14:25 Religia hist ks. Jacek Gołębiowski

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język polski pol Marlena Walczak
08:55 - 09:40 Język polski pol Marlena Walczak
09:50 - 10:35 Język angielski ang Beata Mączewska
10:55 - 11:40 Matematyka mat Marek Ściślewski
11:50 - 12:35 Wychowanie fizyczne sg Wojciech Rejner
12:45 - 13:30 Historia hist Wiesława Ziółkowska
13:40 - 14:25 Zajęcia z wychowawcą inf Wojciech Rejner

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Chemia pol Maria Ściślewska
08:55 - 09:40 Matematyka mat Marek Ściślewski
09:50 - 10:35 Fizyka pol Maria Ściślewska
10:55 - 11:40 Język angielski ang Beata Mączewska
11:50 - 12:35 Wychowanie fizyczne sg Wojciech Rejner
12:45 - 13:30 Wiedza o społeczeństwie mat Marzena Wąsiewska - Cytloch
13:40 - 14:25 Wiedza o społeczeństwie mat Marzena Wąsiewska - Cytloch

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Religia hist ks. Jacek Gołębiowski
08:55 - 09:40 Język niemiecki ang Joanna Krysiak
09:50 - 10:35 Matematyka mat Marek Ściślewski
10:55 - 11:40 Historia hist Wiesława Ziółkowska
11:50 - 12:35 Geografia inf Anna Mariola Baran
12:45 - 13:30 Wychowanie do życia w rodzinie pol Anna Rejner
13:40 - 14:25 Wychowanie do życia w rodzinie pol Anna Rejner